BackupExec Appliance

Czym jest BackupExec Appliance?

Rozwiązanie Veritas BackupExec Appliance opiera się na produkcie Veritas BackupExec oraz macierzy NetApp.
 
Backup Exec dostarcza rozbudowaną, elastyczną i niezawodną ochronę danych dla całej infrastruktury niezależnie od platformy: wirtualnej, fizycznej czy dla chmury.
 
Dzięki Backup Exec, zyskujesz szybką i niezawodną ochronę danych i systemów na każdym poziomie, a także zaawansowaną integrację z najnowszymi wersjami Microsoft Windows Server, Microsoft® Hyper-V i VMware® vSphere®. W ciągu kilku minut można odzyskać cokolwiek, w tym maszyny wirtualne, serwery, bazy danych, pliki i obiekty aplikacji o najwyższym stopniu szczegółowości.Można zapewnić ochronę jednej lub tysiącom maszyn wirtualnych używając jednej konsoli użytkownika, jednocześnie optymalizując wydajność i efektywność.
 
Backup Exec oszczędza czas, pieniądze i zapewnia ochronę i łatwą odzyskiwalność ważnych danych dzięki agentom wspierającym wiele aplikacji i baz danych.
 
Program Backup Exec umożliwia zakup licencji w oparciu o liczbę instancji, które chcesz chronić. W przypadku licencjonowania na podstawie instancji należy kupować instancje w grupach po 10. Instancja jest definiowana jako chroniona instancja systemu Windows, Linux, Unix lub NAS, taka jak maszyna wirtualna, instancja chmury obliczeniowej lub system fizyczny w centrum danych.
 
Licencje na podstawie instancji można przydzielić wielu serwerom Backup Exec Server, przy czym na każdy serwer Backup Exec Server musi przypadać co najmniej 1 instancja. Wersji Bronze, Silver lub Gold Instance Edition nie można łączyć z wersjami Custom Edition (à la Carte), V-Ray Edition, Bronze, Silver lub Gold FETB Edition, a także nie można łączyć wersji bezterminowej i subskrypcyjnej

Co zapewnia BackupExec Appliance?

  • Ochronę kopii zapasowych przed programami typu „Ransomware”
  • Profesjonalny backup dla środowisk wirtualnych oraz fizycznych serwerów
  • Szeroki zakres agentów do baz danych i aplikacji (patrz tabela 2)
  • Wbudowana funkcjonalność deduplikacji danych
  • Wsparcie dla bibliotek taśmowych
  • Łatwą integrację z chmurą
  • Łatwe wdrożenie ochrony dla Office 365 oraz SaaS
  • Prostota – Bezpieczeństwo – Uniwersalność